آلو خشک ۱۴۰۱ نسبت به آلوی تازه مواد معدنی بیشتری دارد!

در دوران بارداری انواع درد در بدن وجود دارد. در این موارد درد و گرفتگی مفاصل زنان را بیشتر آزار می دهد زیرا راه رفتن و حتی نشستن آنها را دشوار می کند. با مصرف آلو از درد و تورم مفاصل خلاص می شوید.

این را هم بخوانید – با خوردن آلو خشک ۱۴۰۱ از این 9 فایده برای سلامتی برخوردار خواهید شد، همچنین برخی از مضرات آن را بدانید.

همچنین به جلوگیری از حالت تهوع یا استفراغ در دوران بارداری کمک می کند. مصرف آلو باعث تسکین مشکلاتی مانند نفخ، نفخ و اسهال می شود.

چه مقدار آلو باید مصرف شود
به گفته متخصص تغذیه Archana Batra، شما می توانید دو آلو در روز بخورید. این به شما کمک می کند تا از بسیاری از مشکلات خلاص شوید. آلو از بسیاری جهات برای سلامتی در بارداری نیز مفید است. همچنین از بسیاری جهات برای رشد کودک مفید است.

نحوه مصرف آلو
می توانید آلو را به شکل میوه های خشک در صبح مصرف کنید. بعد از خیساندن در آب نیز می توانید آن را بخورید. علاوه بر این، می توانید آن را با یک فنجان شیر در عصر میل کنید.

این کار همچنین بسیاری از مشکلات پوستی را از بین می برد. می توانید آن را با گردو یا بادام نیز مصرف کنید. در کنار این می توانید میوه یا آب آن را نیز مصرف کنید.

همچنین بخوانید- با 6 فواید و مضرات مصرف آب سیب زمینی برای سلامتی آشنا شوید

مضرات آلو
آلو فواید زیادی دارد، اما زیاده روی در مصرف آن می تواند آسیب های زیادی به شما وارد کند. اگر در دوران بارداری به دیابت مبتلا هستید، پس از مشورت با پزشک باید آلو را مصرف کنید.

جدای از این، اسید اگزالات در آن یافت می شود که مصرف بیش از حد آن نیز می تواند به شما آسیب برساند. همچنین در صورت مصرف هر نوع داروی خاصی، بدون توصیه پزشکی آن را مصرف نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.