با اسپری آلوئه ورا دیگر نگران لکه های مبلمان خانه نباشید

باید یادآوری کنم که در گذشته بسیاری از زنان از پودر آلوئه ورا برای پوست بسیار استفاده می کردند و این ماده شگفت انگیز با عنوانهای اکسیر جوانی و گیاه فنا ناپذیر یاد می شده است.

اسپری خشک کن با دمای خروجی 60 درجه سانتی گراد و دمای ورودی 140 درجه سانتی گراد با مالتودکسترین به عنوان پرکننده مواد، پودر آلوئه ورا تولید می کند که می تواند به عنوان تهیه مواد پوشش استفاده شود.

همانطور که میدانید، امروزه پیشرفت جوامع بشری و علم پزشکی یکی از راه های مفید برای  شناخت دقیق خواص وکاربرد محصولاتی مانند پودر لیمو عمانی می باشد.

این مواد پوششی از پودر محلول آلوئه ورا با استفاده از aquadest با غلظت 10% ساخته شد. 15% و 20% و 10% گلیسرول به عنوان نرم کننده اضافه شده است.

چکار کنیم پودر سیر بهم نچسبد؟ علت آن بخاطر رطوبت می باشد، در غلظت محلولی که تولید بهترین محلول و ویژگی های فیلم غلظت 20 درصد بود. راه حل و فیلم که تشکیل شده دارای پایداری محلول رضایت بخش، ویسکوزیته بالا، PH در محدوده استاندارد، رنگ فیلم روشن است و تنها غلظتی است که می تواند سرعت انتقال بخار آب را به خوبی حفظ کند.

فیلم تولید شده از محلول پودری که با 10 درصد گلیسرول اضافه شده است، هنوز بهینه نیست فیلمی تولید کند که بتواند از محصولات تازه کشاورزی محافظت کند.

نفوذپذیری طرز تهیه پودر سوخاری برای عروس هلندی یابد در حالی که حلالیت در آب باید کاهش یابد. به همین دلیل باید وجود داشته باشد.
تحقیقات بیشتری باید انجام شود، که آلوئه ورا را با پرکننده های دیگر مانند صمغ، کاراگینان و ژلاتین برای بهبود خواص فیلم تولید شده قدردانی ارائه شده به دفتر همکاری بین المللی دانشگاه IPB این مقاله تامین شده است.
ارائه شده در سومین کنفرانس بین المللی مهندسی کشاورزی برای کشاورزی پایدار تولید مرکز کنوانسیون بین المللی IPB، بوگور، 14-15 اکتبر 2019، و انتشار در IOP

  • منابع:
  1. Aloe vera L. powder processing using spray drying
  • تبلیغات:
  1. با خرید میز اداری می توانید به پاریس بروید
  2. جیوه به علت سمی بودن،ابتلا به سرطان را افزایش می دهد
  3. افشای رازی در مورد جیوه که در پنکه قدیمی بود
  4. جیوه در پنکه قدیمی باعث آتش سوزی در آزمایشگاه شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.