جاکلیدی چاقو که چنیدیین مدل چاقو جند کاره بر روی خود دارد

نکته منفی این است که نمی توانید باتری ها را تعویض کنید، اگرچه حداقل یک سال عمر می کنند. Duet، از برند پروتاگ: این مکان یاب دارای شعاع مکان یابی 24 متری است و با پیدا کردن کلیدها لرزش دارد. با سیستم های اندروید و iOS سازگار است و می توانید باتری خود را تعویض کنید.

همچنین جاکلیدی چاقو دارای دو ویژگی مکان یابی و یک عملکرد geovalla است که به شما امکان می دهد کلیدها را روی نقشه پیدا کنید و در صورت دور شدن بیش از حد یک هشدار صادر کنید. این دستگاه گران نیست، قیمت آن 30 دلار است.

Pally Smart Find: اگرچه این مکان یاب به اندازه یک جا کلیدی ماشین است، اما می تواند کلیدهای شما را در فاصله 27 متری (90 فوتی) ردیابی کند. همچنین زمانی که از کلیدها فاصله می‌گیرید زنگ هشدار به صدا در می‌آید و در اندروید و iOS کار می‌کند.

این دستگاه با دو باتری قلمی کار می کند که به گفته سازنده، در دو سال گذشته از آن استفاده شده است. همچنین با قیمت 30 دلار مقرون به صرفه است.

کلیدهای خود را از طریق تلفن ردیابی کنید. بیشتر صفحات را می توان بر روی انواع گوشی های هوشمند، چه آندروید و چه آیفون، استفاده کرد. تلفن شما باید بلوتوث داشته باشد و باید برنامه ای را دانلود کنید که مکان یاب را برای ردیابی کلیدهای شما متصل می کند.

باید مکان یاب را روی زنجیره کلید خود قرار دهید و آن را از طریق برنامه روی گوشی خود تنظیم کنید. با بررسی گوشی خود برای یافتن مکان یاب به راحتی می توانید کلیدهای خود را پیدا کنید.

بسیاری از ردیاب‌های بی‌سیم دارای دو ویژگی ردیابی هستند، هم برای ردیابی کلید و هم برای ردیابی تلفن. تلفن خود را با فشار دادن دکمه مکان یابی ردیابی کنید.