درب ضد سرقت شاهرود که در خود باغچه دارد

در سال 1984 کارخانه به پارما در Via Sonnino نقل مکان کرد و ساختار و تولید داخلی آن را دو برابر کرد و شبکه ای از نمایندگی ها و نقاط فروش را توسعه داد و شهرت و انتشار نام تجاری فرارینی را افزایش داد .
در سال 1990 ، به لطف معرفی محصولات زرهی جدید، شرکت فرارینی گام مهمی به جلو برداشت و تولید داخلی را آغاز کرد.

توری های زرهی ، کرکره های درب ضد سرقت شاهرود و کرکره های زرهی ، با هدف برآورده ساختن درخواست های روزافزون برای راه حل هایی برای حفاظت از پنجره ها و بالکن ها.

در سال 1993 ، با بحران ساختمان مرتبط با تحقیقات “Mani Pulite”، شرکت توسط بحران مورد آزمایش قرار گرفت و واقعیت کارآفرینی ایجاد شده توسط ویتوریو فرارینی مجبور به کاهش ناگهانی شد: شرکت کوچک شد و برخی از مراکز فروش مجبور شدند.
اما این شرکت با حفظ مشخصات شرکت محکم و ریشه‌دار خود و ادامه تولید همه چیز به صورت داخلی و دستی با بالاترین استانداردهای کیفیت، با دوره سختی روبرو می‌شود.

بنابراین، علیرغم افزایش غیرمجاز در هزینه مواد خام و نیروی انسانی، بدون توجه به مالیات سنگین ایتالیایی، فرارینی توانست با عزت و جدیت بر بحران غلبه کند .

تولد دوباره زیر پرچم بین المللی بودن
در سال 2001 ، هنگامی که بحران به طور قطعی غلبه کرد و کارگاه های ساخت و ساز از سر گرفته شد، فرارینی تصمیم گرفت با جان بخشیدن به درب زرهی استوانه اروپایی فراری ، که به موجب منطقه یورو و جابجایی آزاد کالا در سراسر اروپا قابل فروش است، تولید خود را تجدید کند و شبکه خود را ایجاد کند. توزیع داخلی در قلمرو ملی و اروپایی.

شرکت Ferrarini به لطف نصابان داخلی بسیار آموزش دیده و ماهر خود، محصولات خود را مستقیماً و در هر مکان و تحت عنوان کیفیت محصول نهایی نصب می کند . در سال 2004 اولین نوآوری تکنولوژیک/الکترونیکی: درب زرهی فرارینی با قفل موتوری متولد شد.

مجهز به سنسورهای ترانسپوندر برای باز و بسته کردن درب، تطبیق استانداردهای تولید و آموزش تکنسین با نوآوری های بازار در زمینه الکترونیک و اتوماسیون خانگی ، برای جلب رضایت متقاضیان و پیشرفته ترین مشتریان.