روفرشی کشدار ایرانی 9 متری و شگرد عجیب حمل مواد مخدر در آن

بسیاری از آنها مربوط به تکمیل کف و دکوراسیون آنها هستند، به عنوان مثال با یک فرش. بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا یک فرش برای گرمایش از کف ایده خوبی است یا بهتر است از آن صرف نظر کنید.

پس بیایید به این سوال پاسخ دهیم که آیا می توان روفرشی کشدار ایرانی 9 متری را روی یک کف گرم قرار داد و اگر چنین است، کدام فرش را باید انتخاب کرد؟ ما معتقدیم که راهنمای کوتاه ما همه شک و تردیدها را در مورد این موضوع برطرف خواهد کرد.

آیا می توان فرش را روی گرمایش از کف گذاشت؟
بیایید با توضیح مهم ترین موضوع در مورد گرمایش از کف شروع کنیم. این راه حلی است که عملکرد خود را بر اساس تشعشع است. بنابراین، انرژی حرارتی باید به راحتی از طریق موادی که روی زمین هستند نفوذ کند.

به همین دلیل، بسیاری از مردم معتقدند که موکت برای کف با گرمایش از کف ایده بدی است و مطمئناً کارایی عملکرد آن را کاهش می دهد. در اصل، این درست است. فرش های سنتی پرز ضخیم ساخته شده از مواد طبیعی ایده خوبی نیستند. آنها نفوذ حرارتی ناچیزی دارند و باعث می شوند که گرمایش از کف نتواند اتاق را گرم کند.

اما آیا به این معنی است که باید بپذیریم که کف ما سخت و ناخوشایند خواهد بود و در فصل تابستان که گرمایش خاموش است، سردی ناخوشایند نیز خواهد داشت؟ هیچ چیز بدتر از این نمی تواند باشد.

فرش های هیت ست (PP HS)
فرش های هیت ست یکی از محبوب ترین فرش های موجود در بازار هستند که از نخ پلی پروپیلن تصفیه شده حرارتی ساخته شده اند که به همین دلیل برق نمی گیرند، گرد و غبار را جذب نمی کنند، در برابر کبودی مقاوم تر هستند و در عین حال در لمس دلپذیرتر و نرم تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.