ساعت dream زنانه که زمان را متوقف می کند

با خرید مچ دوم رولکس خود از Ferro Gioielli همیشه یک سال گارانتی خواهید داشت. علاوه بر این، کار بازسازی انجام شده بر روی ساعت شما توسط کارشناسان ما در این بخش، با اطمینان از یافتن یک محصول با ارزش و لوکس بر روی مچ دست شما انجام شده است … و در حالت کار عالی!

در واقع فقط ساعت dream زنانه کارکرده اصل با 12 ماه گارانتی با دقت بررسی و تایید شده در بازار عرضه می شوند.

5. می توانید از روزهای اختصاص داده شده بهره ببرید
ما در Ferro Gioielli، طرفداران دنیای رولکس کارکرده، اغلب روزهای کامل را به کشف این دنیا اختصاص می دهیم تا در انتخاب مدل مناسب شما را همراهی کنیم. به عنوان مثال، در 16 و 17 نوامبر، در روزهای تماشای انحصاری ما، یکی از کارشناسان ما به شما ملحق می شود تا مچ دوم رولکس مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید.

و اگر در آن آخر هفته فرصتی برای بازدید از ما ندارید، همیشه می توانید هر زمان که بخواهید از فروشگاه سر بزنید! از طریق صفحه فیس بوک و فروشگاه آنلاین ما نیز می توانید خرید خود را از خانه انجام دهید.

در اواخر قرن نوزدهم، فردی مبتکر دستبند چرمی با کیف کوچکی طراحی کرد که در یک طرف آن دهانه ای داشت و برای نگه داشتن یک ساعت جیبی کوچک بود. از یک آگهی تبلیغاتی آن زمان به نظر می رسد که این دستبندها توسط خانم ها در هنگام «شکار، تیراندازی و اسب سواری» استفاده می شده است.
اولین اشاره به این دستبندها در مجله Horological در دسامبر 1887 ظاهر شد: “مدتی پیش برای خانمها مد بود، هنگام شکار یا سواری، ساعتهای جیبی خود را در دستبندهای چرمی که به دور مچ بسته شده بودند، با صفحه نمایش باز می پوشیدند. ، بنابراین می توانید زمان را بدون برداشتن آنها بخوانید.

ارجاعات بیشتر در شماره های مارس، مه و ژوئیه 1888 مجله Horological ظاهر شد. در آگوست 1901، “ساعت ساز، جواهرساز و نقره ساز” – مجله ای از این بخش که اکنون ناپدید شده است – تبلیغاتی را منتشر کرد که در آن استفاده از این نوع گسترش یافت. ساعت به “گردشگر، دوچرخه سوار و سرباز.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.