سرامیک طرح فرش که در بدنه هواپیمای چینی به کار رفت

کفپوش کاشی و سرامیک
1. استحکام بالا
کف سرامیکی بسیار محکم است. آنها دارای مقاومت شکستگی در حدود 350 تا 400 کیلوگرم بر سانتی متر مربع هستند ، در حالی که کف های موزاییکی حدود 100 تا 150 کیلوگرم بر سانتی متر مربع هستند .

2. بدون لکه
کفپوش های سرامیکی راحت ترین تمیز کردن و نگهداری هستند. همچنین بدون لکه و مقاوم در برابر قلیایی ها و اسیدها است.

3. مقاومت در برابر خراش
کاشی های سرامیکی و سرامیک طرح فرش مقاومت سایشی بالایی دارند و سختی آن ها در مقیاس موس حدود 6-7 است. این بدان معناست که حتی مواد سخت با لبه های تیز نیز نمی توانند خراش های زیادی روی سطح بر جای بگذارند.

4. سبک وزن
کف‌های سرامیکی یک سوم موزاییک وزن دارند و ضخامت آنها فقط 7.5 میلی‌متر است. این باعث می شود که آن را سبک وزن کند و به بستر بسیار نازک تری نسبت به کفپوش موزاییکی نیاز دارد که در نتیجه صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها می شود.

5. شستشوی آسان
کفپوش های سرامیکی جذب آب بسیار کمی دارند و تمیز کردن آنها بسیار آسان است. کف‌های سرامیکی که از نظر الکترواستاتیک خنثی هستند گرد و غبار را جذب نمی‌کنند در حالی که موزاییک با شارژ الکترواستاتیکی گرد و غبار را جذب می‌کند.

6. عاری از باکتری
کف سرامیکی عاری از باکتری است زیرا هیچ باکتری نمی تواند روی آن رشد کند. این یک ماده عالی برای بیمارستان ها، سالن های عمل، آشپزخانه های صنعتی، انجماد عمیق و غیره است.

7. عایق
کاشی و سرامیک عایق های بسیار خوبی هستند. علاوه بر این، گرمای ویژه حدود 0.12 است و این کارایی تهویه مطبوع را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

8. ضد حریق
کاشی و سرامیک در دمای 1900 درجه سانتیگراد پخته می شود و بسیار نسوز است.

9. آکوستیک
کاشی و سرامیک دارای ضریب میرایی صوتی بسیار بالایی است که به حذف پژواک کمک می کند و بنابراین برای سالن ها و سالن های بزرگ ایده آل است.

10. آسان برای تخمگذار و آماده برای زندگی در
به راحتی می شود و در عرض 48 ساعت پس از گذاشتن آماده استفاده است. این کاشی در رنگ های مختلف موجود است.

11. ضد لغزش
کاشی و سرامیک لعاب نمکی بوده و ضد لغزش و لغزش است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.