سرامیک پرسلان سه بعدی که آب به آن نفوذ می کند

کاشی چینی به دلیل جذب پایین آن در هر مکانی قابل استفاده است.

چگونه می توان تفاوت بین کاشی و سرامیک و چینی را تشخیص داد
ساده ترین و سریع ترین راه برای تشخیص کاشی و سرامیک پرسلان سه بعدی از کاشی چینی، نگاهی به لبه آن است. رنگ در کاشی های چینی تمام طول کاشی را طی می کند.

اگر یک کاشی سرامیکی را خرد کنید، لعاب جدا می شود و بدنه سفالی نمایان می شود. اما اگر یک کاشی چینی را خرد کنید، هیچ تغییری در رنگ ایجاد نمی‌شود.

بنابراین به کدام سمت می رویم؟ همیشه می توانید روی کمک متخصصان ما حساب کنیدCPزیرا ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان و صادرکنندگان کاشی و سرامیک در ایران هستیم و همکاری خوبی با تمامی کارخانه های کاشی و سرامیک پیشرو در کشور داریم.

ما به مشتریان خود بیش از 10000 محصول را برای انتخاب پیشنهاد می کنیم. بنابراین، ما می توانیم هر مقدار از هر محصولی را که می خواهید، به هر نقطه از جهان تحویل دهیم.

اما، نکته اصلی این است که شما نمی توانید به هیچ وجه اشتباه کنید.

کاشی های سرامیکی و چینی هر دو دارای طیف وسیعی از هزینه ها هستند تا با همه بودجه ها مطابقت داشته باشند، هم بادوام، هم مقاوم و هم مواد عالی برای ایجاد ظاهری عالی.

فقط باید مکان، ترافیک و استفاده از آن را مشخص کنید و سپس انتخاب کنید که کدام یک مناسب شماست.

پرسلن در مقابل سرامیک

سرگردتفاوت کاشی چینی و سرامیکچگونه ساخته شده است هر دو کاشی از مخلوط خاک رس که در کوره پخته می شود ساخته می شوند، اما کاشی چینی از خاک رس تصفیه شده تر ساخته می شود و در دماهای بالاتر پخته می شود.

این باعث می شود که آن را متراکم تر و بادوام تر از کاشی و سرامیک کند. به همین دلیل است که کاشی چینی گرانتر از کاشی و سرامیک است و به طور کلی کیفیت بالاتری نیز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.