سرکه سیب سمیه و داستان عاشقانه پیرزنی از دوران جوانی اش

آب، سرکه سیب و یک قاشق چای خوری بی کربنات را در یک بطری اسپری ترکیب کنید: از آن برای مالیدن و از بین بردن لکه های مزاحم که روی تشک شما ایجاد می شود استفاده کنید. همین ترکیب همچنین برای “طراوت” و “احیای” فرش های شما عالی است.

زهکشی ها و لوله ها را باز کنید
اگر می خواهید فیلترها و لوله های ماشین ظرفشویی را چربی زدایی کنید.

از یک لیوان کوچک سرکه سیب سمیه استفاده کنید و آن را به چرخه شستشوی معمولی اضافه کنید.

اگر لوله فاضلاب یا سینک گرفتگی دارید ، مخلوطی از آب جوش، سرکه سیب و جوش شیرین تهیه کنید و آن را در لوله بریزید: از دودی که احتمالاً بیرون می آید نترسید، پس از حدود 30 دقیقه آبکش شما خواهد شد. دوباره کاملاً کاربردی باشد

کف را چربی زدایی کنید
دیده‌ایم که سرکه سیب خاصیت چربی‌زدایی دارد، به همین دلیل می‌توانید از آن برای تمیز کردن معمولی کف‌های خود نیز استفاده کنید : کافی است یک لیوان سرکه را با آب داغ مخلوط کنید.

علاوه بر ضد عفونی کردن سطح، بوی مطبوعی نیز برای کل خانه خواهید داشت.

لباس ها را نرم کنید
شاید باور نکنید، اما سرکه سیب روی لباس‌ها اثر نرم‌کنندگی دارد : پیمانه‌ای را که معمولاً برای درام ماشین لباسشویی استفاده می‌کنید پر کنید، آن را با سرکه سیب پر کنید و به مواد شوینده معمولی اضافه کنید. همچنین اگر بخواهید با دست بشویید بسیار عالی است ، شاید ظریف ترین لباس ها باشد.

چین و چروک های لباس را بردارید
یک راه حل جالب برای از بین بردن چین و چروک های لباس بدون استفاده از اتو: لباس های خود را با مخلوطی از آب و سرکه سیب اسپری کنید و با کشیدن لبه ها آنها را “کشش” کنید، بگذارید در آفتاب خشک شوند و با چین ها خداحافظی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.