سیب زمینی فارس که در عجیب ترین رستوران ها با عجیب ترین ماده غذایی سرو می شود

مخلوط خیار و سیب زمینی فارس را روی پوست تمیز قرار دهید، بگذارید بیست دقیقه بماند، سپس آن را با آب ولرم بشویید، سپس با کرم مرطوب کننده، ماسک را هفته ای دو بار تکرار کنید و بعد از قرار گرفتن در معرض نور خورشید می توانید از این دستور استفاده کنید.

برای درمان سوختگی های جزئی پوست لوسیون سیب زمینی برای انواع پوست اگر می خواهید پوستی تمیز و منافذ تمیز داشته باشید، می توانید با استفاده از آب برنج و سیب زمینی یک پاک کننده خانگی ملایم تهیه کنید که به پاکسازی و روشن شدن همزمان پوست کمک می کند.

طرز تهیه آن را در زیر بیاموزید: مواد تشکیل دهنده: سیب زمینی رنده شده. 2 قاشق غذاخوری برنج. فنجان آب. ½ قاشق چایخوری بی کربنات سدیم (جوش شیرین).

نحوه استفاده: سیب زمینی ها را در یک تکه گاز تمیز صاف کنید تا آب آنها گرفته شود. برنج را حداقل سه ساعت در آب خیس کنید، سپس آن را آبکش کنید و آب آن را نگه دارید.

آب برنج و آب سیب زمینی را مخلوط کنید، جوش شیرین را به مخلوط اضافه کنید، آن را در یک بطری تمیز پر کنید و در یخچال نگهداری کنید. مخلوط را روی پوست مرطوب اسپری کنید، آن را به آرامی با نوک انگشتان خود بمالید، سپس آن را با آب ولرم بشویید.

تجربه من را با آب سیب زمینی برای صورت، ماسک سیب زمینی برای پوست چرب، ماسک صورت سیب زمینی و هویج، ماسک صورت سیب زمینی و نشاسته، ماسک سیب زمینی آب پز برای روشن کردن پوست، ماسک سیب زمینی برای چین و چروک، آسیب آب سیب زمینی برای صورت، سیب زمینی به شما پیشنهاد می کند.

آب برای صورت از عالی ترین دستور العمل هایی که می توان برای مراقبت از پوست و مبارزه با چین و چروک استفاده کرد و سیب زمینی حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مهمی است که به تسکین عفونت های پوستی و درمان مشکلات پوستی کمک می کند و دستور العمل های مختلفی برای آب سیب زمینی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.