ضررهای زیست محیطی پلاستیک در زندگی امروزی

FDA بر هر «ماده تماس با غذا» (FCS) نظارت دارد، دسته‌ای که شامل ظروف نگهداری مواد غذایی قابل استفاده مجدد و همچنین سطوح تولید مواد غذایی و بسته‌بندی اصلی است.

ایجاد یک طرح جدید و کاربردی می تواند کمک شایانی به فروش بالا را داشته باشد مخصوصا اگر در حوزه های گوناگون مصرف شود ظروف یکبار مصرف طلقی یکی از کالاهایی است که توانسته خود را در انواع و اقسام حوزه ها جای دهد.

اما برخی از کارشناسان سختگیری پشت استانداردهای FDA را زیر سوال می برند، تا حدی به این دلیل که آژانس برای تعیین ایمنی هر گونه مواد شیمیایی مورد استفاده در سیستم غذایی به تولیدکنندگان متکی است.

امیلی هولدن برای اندازه گیری آلاینده ها مچ بند می بندد<br>واشنگتون، دی سی-فوریه23: امیلی هولدن در هول فودز در همسایگی آنها در واشنگتن دی سی، 23 فوریه 2019 خرید می کند. امیلی گزارشگر محیط زیست گاردین ایالات متحده است و یک لباس به تن کرده است.

دلیل استفاده از ظروف چینی در رستورانهای متفاوت این است که این متریال بر خلاف متریالهای دیگر ظروف مانند بلور سریع دما را جذب نمی کنند و زمانی که در آنها غذاهای داغ ریخته می شود ظرف خیلی سریع داغ نمی شود.

نوار سیلیکونی ساخته شده توسط دانشگاه ایالتی اورگان برای اندازه گیری مواد شیمیایی از محیط اطراف در طول زمان. این مچ بند می تواند ترکیبات فرار و نیمه فرار را مستقیماً از هوا جذب کند و محققان را قادر می سازد تا مکان را با آلاینده های هوا مرتبط کنند.

وجود جیوه در تلویزیون پارس قدیمی مضر بوده و سلامتی افراد داخل خانه اگر به آن نزدیک شوند و آن را لمس کنند در آینده به خطر می اندازد.

آیا زندگی مدرن مرا مسموم می کند؟ تست ها رو دادم تا بفهمم
ادامه مطلب
FDA داده های سم شناسی تولید کنندگان را در مورد FCS جدید بررسی می کند. اما آژانس تنظیم نمی کند که تولید کنندگان چگونه آزمایش های خود را انجام می دهند.

در عوض آژانس “توصیه هایی” ارائه می کند. ماریسل مافینی، مشاور مستقل و کارشناس افزودنی‌های غذایی، گفت و حتی این توصیه‌ها با جدیدترین علم در مورد آزمایش سم‌شناسی شیمیایی همخوانی ندارد.

شما می توانید با مراجعه به سایت دیجیکالا، انواع قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجیکالا را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را ثبت سفارش کنید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

به عنوان مثال، اگر تولیدکنندگان برآورد کنند قرار گرفتن در معرض انسان کمتر از 0.5 قسمت در میلیارد (ppb) است، در واقع نیازی به ارائه اطلاعات سم شناسی برای موادی که استفاده می کنند ندارند.

با این حال، دانشمندان بر این باورند که برخی از مواد شیمیایی مختل کننده غدد درون ریز می توانند در مقادیر کمتری، به ویژه در جمعیت های آسیب پذیر مانند نوزادان و زنان باردار، اثرات داشته باشند.

  • منابع:
  • تبلیغات:
  1. مصرف گوشت مرغی که باعث توهم می شود!
  2. 6 دلیل خوب برای خوردن موز امروز
  3. مقوایی که گیاه درون آن رشد می کند!!
  4. مقدار زیادی پرتقال درون شکم کوسه پیدا شده است!