فریم عینک گوچی که با طراحی عجیب خود همگان را به خود جذب کرده است

متأسفانه قاب های فلزی دارای معایبی هستند. اکثر فلزاتی که در حال حاضر در تولید قاب استفاده می شوند، ضد حساسیت هستند.

با این حال، برخی از مواد مورد استفاده در آلیاژهای فلزی – به ویژه در مورد فریم‌های ارزان‌تر – همچنان می‌توانند باعث تحریک مشتریانی با پوست حساس‌تر شوند.

به همین دلیل بسیار مهم است که فقط بر روی فریم عینک گوچی و آفتابی تولید شده توسط مارک های اثبات شده که از بالاترین استاندارد کار و تنها استفاده از مواد ایمن مراقبت می کنند، تمرکز کنید.
دومین مشکل رایج این است که آنها با انعطاف پذیری کم مشخص می شوند، به همین دلیل به ندرت توسط افرادی که به سبک زندگی فعال تر اهمیت می دهند و حداکثر راه حل های راحت را ترجیح می دهند، استفاده می شوند. برای افرادی که می خواهند زیبایی بی انتها فلز را با مزایای عملکردی قاب های پلاستیکی ترکیب کنند، تیتانیوم به کمک می آید.


قاب های تیتانیوم – بالاترین کیفیت
فریم های تیتانیومی سبک شیشه های فلزی را با استحکام و انعطاف پذیری بالاتر ترکیب می کنند.
قاب های تیتانیومی – عملکرد و زیبایی شناسی در بهترین حالت خود
بدون شک، هر یک از ما تیتانیوم را با بالاترین کیفیت مواد مرتبط می‌دانیم. کافی است به گستره کاربردهای آن نگاهی بیندازیم تا متوجه شویم چقدر نقش مهمی در تولید فناوری های جدید و نوآور دارد.
تیتانیوم در هوانوردی، پزشکی و حتی در توسعه فناوری فضایی استفاده می شود.

چه ویژگی هایی آن را بسیار کاربردی می کند و چرا از آن برای تولید فریم های عینک درجه یک نیز استفاده می شود؟
اول از همه، تیتانیوم بسیار بادوام است. مقاومت در برابر آسیب های مکانیکی و خوردگی، فریم های ساخته شده از این ماده را به بخشی از بادوام ترین عینک های طبی و آفتابی موجود در بازار تبدیل می کند.
آنچه بسیار مهم است، دوام آن نیز دست به دست هم می دهد. به طور کلی، ما فکر می کنیم که موادی که در معرض آسیب نیستند باید سنگین و ضخیم باشند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.