ماساژ لاغری در تهران که در جهان هم رواج پیدا کرده است

دلایل زیادی برای کمردرد وجود دارد مانند چاقی که ماساژ لاغری در تهران آن را حل می کند، علل شایع آن را می توان به دو دسته «تروما» و «آسیب داخلی» تقسیم کرد. تروما می تواند در اثر نیروی نامناسب هنگام بلند کردن اجسام سنگین ایجاد شود که منجر به رگ به رگ شدن حاد یا آسیب خستگی مزمن عضلانی ناشی از نشستن طولانی مدت شود.

آسیب های داخلی ناشی از دیر بیدار ماندن برای مصرف انرژی، کار بیش از حد مغز و کار بیش از حد طحال است که باعث اختلال در گردش چی و خون در بدن می شود و در نهایت منجر به کمبود انرژی کلیه و در نتیجه کمردرد می شود.
و نوع علامت آن در طب سنتی چینی آمیزه ای از کمبود و زیاده روی است و باید حمله و تکمیل شود. کمردرد یک بیماری واقعی است، ماساژ، طب سوزنی و موکسی‌باشن همراه با تسکین کبد و بهبود گردش خون موثر خواهد بود.

کمردرد نشان دهنده کمبود کلیه است و نیاز به تقویت دارد.روش های اصلی درمان گرم کردن یانگ برای تسکین درد، بهبود گردش خون و رفع سکون خون است.
با این حال، برخی از بیماری ها مانند شل شدن مفاصل در ستون فقرات، آرتریت دژنراتیو، فتق دیسک بین مهره ای، پوکی استخوان و غیره نیز ممکن است باعث کمردرد شوند. بنابراین، اگر اغلب احساس می کنید که کمردرد دارید، لازم است به دنبال تشخیص پزشکی و درمان علامتی باشید.


●Acupoint تراپی
نقاط طب سوزنی دست: کمر یک نقطه، کمر سه نقطه.
●طب کمکی چینی
1. کرم شاخ گوزن 9 گرم روزی 3 بار هر بار 3 گرم با آب گرم میل شود.
2. 9 گرم سماق، 30 گرم شراب برنج، 50 سی سی آب و خورش، روزی دو بار به آن اضافه کنید.
نکات
وضعیت بدنی مناسب داشته باشید، از نشستن یا ایستادن طولانی خودداری کنید، حالت خمیدگی خود را برای مدت طولانی حفظ نکنید، بستر و صندلی های ارگونومیک را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.