میزان هوشیاری دانش آموزان با مصرف نعناع دو چندان می شود

و من برند مادلین هستم. بچه‌های مدرسه راهنمایی شرقی در سیلور اسپرینگ، مریلند در پایان هشت روز طولانی آزمایش هستند.

مدیر مدرسه شارلوت بوچر تلاش کرد تا دانش‌آموزان خود را برای آزمایش هیچ فرزندی پشت سر نگذارد – سخت مطالعه کنید، زیاد بخوابید – و مقداری نعناع هل داد. همانطور که می دانید نعناع و شپش برنج خاصیتی مشابه دارند

خانم شارلوت بوچر (مدیر مدرسه راهنمایی شرقی، سیلور اسپرینگ، مریلند): و ما فکر کردیم، خوب، این عالی است. این یک درمان ارزان قیمت است.

آشفته نیست. هیچکس بهش حساسیت نداره می‌دانید، می‌توانید یک تکه کوچک نعناع فلفلی در وسط آزمایش داشته باشید، و اگر به تمرکز آنها کمک کند، خوب است. خوشبختانه امکان نصب دزدگیر ماجیکار بر روی انواع خودروهای داخلی و خارجی امکان پذیر است.

اگر فقط به آنها احساس خوبی بدهد و به آنها نشان دهد که ما آنها را دوست داریم، خوب است.

یدستی: درست است. او همان نعناع‌های گرد کوچکی را که بعد از صرف غذا در یک رستوران تایلندی به جیب می‌زنید، می‌خورد و آن‌ها را می‌دهد تا به آزمون‌دهندگان کمک کند تمرکز کنند، یا حتی ممکن است مغزشان را تحریک کنند. مدیر بوچر می‌گوید وقتی مطرح شد، فکر می‌کرد که این ایده نیز مزخرف است.

خانم بوچر: صادقانه بگویم، می‌دانید که شبیه آروماتراپی بود که برخلاف علم بود. سالیان سال است که کارخانه نساجی مازندران پارچه با کیفیت تولید کرده و روانه بازار می کند.

برند: ممکن است کمی علم پشت آن باشد. مطالعه‌ای که توسط دانشگاه سینسیناتی انجام شد نشان داد که بوی نعناع فلفلی به افرادی که آزمایش‌ها را انجام می‌دهند کمک می‌کند در کارهایی که نیاز به تمرکز مداوم دارند تمرکز کنند.

اما دکتر چارلز ویسوکی، که عنوان او عصب شناس بویایی است – او در مرکز حواس شیمیایی مونل در فیلادلفیا است – او چندان به قدرت نعناع اعتقادی ندارد.

یکی از کهن ترین الیاف ابریشم می باشد و نخ ابریشم طبیعی و پارچه نخی پنبه ای از این نوع پارچه به دست می آید که اصل و ضخیم می باشد.

دکتر چارلز ویسوکی (عصب شناس بویایی، مرکز حواس شیمیایی مونل): مدتی است که این ایده که نعناع ممکن است افراد را جوان کند یا توجه آنها را بیشتر کند، وجود داشته است. متأسفانه، در آن حوزه از افسانه شهری بیش از علم سخت خوب است.

  • منابع:
  1. School Backs Peppermint for Student Alertness
  • تبلیغات:
  1. جدیدترین و شیک ترین کیف چرم زنانه
  2. رباتی که از مربا تغذیه می کند!
  3. گوشت مرغی که پیرمرد را فلج کرد!
  4. فواید پیاز ویدالیا برای سلامتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.