نبات چوبی طعم دار که برای دکوری در خانه ساخته شده است

شکر می تواند به تمرکز شما کمک کند
در حالی که ممکن است وسوسه شوید که شیرینی های بدون قند را انتخاب کنید، هنوز تغییر را انجام ندهید. مقدار کمی شکر می تواند به شما کمک کند تا زمانی که در طول روز با مشکل مواجه هستید انرژی کوتاهی به شما بدهد.

به عنوان مثال، چند شیرینی کوچک و نبات چوبی طعم دار می تواند به شما کمک کند تا از کسادی بعد از ظهر عبور کنید یا از یک جلسه بی پایان عبور کنید.

شیرینی ها شادی را به ارمغان می آورند
قند موجود در شیرینی ها به ما کمک می کند تا لحظات خوش گذشته خود را به یاد بیاوریم. هر زمان که شیرینی های آشنا می خوریم به خوردن کیک در جشن تولد و شیرینی در روزهای تعطیل فکر می کنیم.

این ارتباط به مغز شما کمک می کند هر زمان که احساس ناراحتی می کنید، به لحظات شاد و شادی فکر کند. شیرینی ها به سادگی با همراهی به باز کردن خاطرات مثبت در مغز شما کمک می کنند.

آدامس جویدن فواید سلامتی نیز دارد
یک تکه آدامس می تواند به جنبه های بی شماری از سلامت شما کمک کند. جویدن کمی آدامس نه تنها می تواند به کاهش سطح استرس و حتی سطح درد کمک کند، بلکه می تواند به تعادل خلق و خو و افزایش سطح سروتونین کمک کند.

حرکات مکرر جویدن باعث ایجاد مناطقی در مغز شما می شود که بر سطح استرس تأثیر می گذارد. بنابراین، جویدن آدامس اغلب به مغز کمک می کند تا حرکت را با آرامش و آرامش مرتبط کند، که می تواند به شما کمک کند روی کارهای چالش برانگیز تمرکز کنید.

حتی ممکن است بین جویدن آدامس و مهارت تمرکز همبستگی وجود داشته باشد. به عنوان مثال، قدرت بتا پیشانی و زمانی شما با حرکات آدامس افزایش می‌یابد، و حتی بهتر از آن، بیشتر آدامس‌ها فاقد قند هستند، که آن‌ها را به یک خوراکی عالی برای میان وعده‌هایی که از قند آگاه هستند تبدیل می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.