وقتی مگش بر روی لوله پلیکا دو اینچ می نشیند لوله به اندازه دو میلیون و نیم میلیمتر خم می شود

6) سوئیچینگ: صفحه گرمایش را بردارید، به سرعت اجازه دهید دو صفحه انتهایی ذوب داغ به هم بچسبند و تحت فشار قرار گیرند. برای اطمینان از کیفیت اتصال لب به لب فیوژن، هرچه چرخه سوئیچ کوتاهتر باشد، بهتر است.

1) بررسی کنید که آیا شیار لوله پلیکا دو اینچ قبل از نصب الزامات نصب را برآورده می کند و سپس ظاهر لوله را از نظر فرورفتگی ها، ترک ها، خراش ها و خراش های آشکار بررسی کنید و در صورت مشاهده هرگونه مشکل کیفی پنهان، به موقع آن را تعویض کنید.
7) اتصال لب به لب ذوب: کلید جوشکاری است. فرآیند اتصال لب به لب باید همیشه تحت فشار ذوب انجام شود و عرض چین باید 2mm–4iTlrn باشد.


8) خنک کردن: فشار مفصل لب به لب را ثابت نگه دارید، بگذارید مفصل به آرامی خنک شود، طول زمان خنک شدن بر اساس این واقعیت است که لبه پیچش با دست سفت است و حرارت احساس نمی شود.
9) اتصال به پایان رسید: پس از خنک شدن، لغزنده ها را شل کنید، دستگاه داک را بردارید و دوباره برای اتصال رابط بعدی آماده شوید.
3.2 نصب و ساخت
2) بتن C20 برای نصب تکیه گاه های بتنی در زانویی لوله ها، سه راهی ها، اتصالات مخروطی، هیدرانت های آتش نشانی و غیره استفاده می شود و دریچه های فلنجی با پایه های آجری تقویت می شوند.
3) هنگام اتصال لوله های آبرسانی پلی اتیلن با لوله های فلزی، شیرها و هیدرانت های آتش نشانی، باید از اتصالات انتقال فولاد-پلاستیک یا اتصالات فلنجی مخصوص استفاده شود.
4) با توجه به انعطاف پذیری و مقیاس پذیری خوب لوله های پلی اتیلن، در تمامی تاسیسات لوله، نصب درز انبساط در نظر گرفته نمی شود.
5) بک فیل باید از دو طرف لوله به طور همزمان پر شود و یک لایه بک فیل باید فشرده شود.
6) قبل از آزمایش فشار خط لوله، در شرایط عادی، خاک پس‌پر نباید از 500Film کمتر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.