پیراهن مردانه پشمی که در زمان های بی خوابی به شما کمک می کند

نکته مهم دیگر، نوع پارچه مورد استفاده در ساخت پیراهن است. اگرچه از نظر فنی می توانید هر ماده ای را که ترجیح می دهید انتخاب کنید، کارشناسان توصیه می کنند از الیاف مصنوعی مانند پلی استر یا ابریشم مصنوعی دوری کنید و در عوض از الیاف طبیعی برای تنظیم دمای بدن خود استفاده کنید.

پنبه: پنبه ماده ای است تنفس پذیر و سبک است که باعث می شود طرح پیراهن مردانه پشمی بر روی بدن ظاهر شود و احساس سرزندگی و زیبایی داشته باشید همچنین این نوع پیراهن اگر به تنهایی یا با ژاکت استفاده شود ایده آل است.

کتانی: اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید یا چیزی معمولی تر می خواهید، کتانی گزینه عالی دیگری است. کتانی یک پارچه طبیعی است، بسیار خنک، و برای دفع رطوبت از بدن عالی است.

اگر می خواهید بالای کراوات خود را به رخ بکشید، یک یقه پهن انتخاب کنید. یقه پهن نیز برای ظاهری مدرن و مد روز مناسب است، اما اکثر فروشگاه های بزرگ پیراهن های لباس با یقه نوک تیز را ارائه می دهند، بنابراین اگر پیراهن لباس با یقه مستقل می خواهید، فروشگاه های فقط لباس مانند H&M و زارا. [3]
تصویر با عنوان انتخاب پیراهن لباس مرحله 4
4
پیراهن مناسب خود را انتخاب کنید. سه نوع پیراهن اصلی متناسب با اندام شما وجود دارد: باریک، اسپرت و گشاد (سنتی). هر نوع متناسب با شکل بدن، اندازه و ترجیحات فرد است.
پیراهن را بپوشید و آن را داخل شلوار خود فرو کنید، سپس با انگشتان خود کناره ها و پشت پیراهن را بکشید و در صورت وجود پارچه اضافی، میزان پارچه اضافی را بررسی کنید.
یک پیراهن لاغر یا باریک در قسمت سینه و پهلو کمی باریک است و هیچ پارچه اضافی در پشت و پهلو وجود ندارد. این نوع پیراهن برای افراد لاغر و یا کسانی که شیک پوشی را دوست دارند مناسب است.