کاشی سرامیک بیرجند که کف میز و صندلی خودکار به آن می چسبد

کاشی های حمام نیاز به مراقبت و تمیز کردن منظم دارند تا از تجمع کثیفی در شامپو و صابون جلوگیری شود، اما نحوه تمیز کردن آنها بستگی به نوع ماده ای دارد که کاشی های شما از آن ساخته شده اند.

اگر می‌خواهید پروژه حمام را شروع کنید، کاشی سرامیک بیرجند زیادی برای انتخاب وجود دارد – از ایده‌های کاشی دوش گرفته تا ایده‌های کاشی کف حمام – اما ارزش دارد قبل از تصمیم‌گیری، تعمیر و نگهداری مورد نیاز برای انواع کاشی‌ها را در نظر بگیرید، زیرا ممکن است برخی نیاز به آب‌بندی داشته باشند. و نگهداری منظم، در حالی که بقیه را می توان به راحتی در کمترین زمان تمیز کرد.

لینک های حمایت شده
این نقشه های دیدنی دیدگاه شما را از جهان تغییر خواهد داد
آمار بالا
به نکات برتر ما در مورد نحوه تمیز کردن کاشی های حمام نگاهی بیندازید.

بستن
نحوه تمیز کردن کاشی های حمام
حمام با دیوارهای کاشی سفید و کفپوش با کاشی خاکستری

قبل از اینکه به سراغ تمیزکننده حمام بروید، بسیار مهم است که توصیه سازنده برای تمیز کردن کاشی های خاص خود را بررسی کنید تا از آسیب به سطح کاشی جلوگیری کنید.

سنگ طبیعی نیاز به آب بندی دارد، بنابراین از محلول تمیزکننده استفاده نکنید مگر اینکه این کار انجام شده باشد. و در کنار سنگ مرمر، فقط باید از محلول تمیزکننده برای این کاشی های خاص استفاده کنید.

کاشی‌های چینی و سرامیکی معمولاً از پیش مهر و موم شده‌اند و نگهداری آنها بسیار آسان‌تر است. نکته اصلی که باید به خاطر داشته باشید این است که تمیز کردن منظم باعث می‌شود کاشی‌ها در شرایط عالی نگهداری شوند.

هنگامی که محلول تمیزکننده مناسب کاشی های خود را انتخاب کردید، یک وصله آزمایشی را در یک منطقه نامحسوس امتحان کنید تا مطمئن شوید که اثر مخربی وجود ندارد. سپس بسته به نوع کاشی خاص خود، دستورالعمل های تمیز کردن زیر را دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.