کاشی سه بعدی ساده با عجیب ترین طرح هایی که تا به حال ندیده اید

وقتی کاشی و سرامیک مورد علاقه خود را پیدا کردید، بپرسید که آیا ممکن است روی زمین نصب شود یا خیر. زمانی که کاشی و سرامیک به عنوان کف استفاده می شود، می تواند بسیار بادوام و ضخیم باشد.

کاشی دیوار علاوه بر دیوارهای برجسته و پشت پاش، کاشی سه بعدی ساده دیوار نیز در دوش ها استفاده می شود. کاشی‌های دیوار برای دوام طولانی‌تر باید محکم و مقاوم در برابر آب باشند.

کاشی های دیواری ممکن است با تنوع گسترده ای از سبک های کاشی، یک عنصر طراحی واقعا دیدنی را برای یک مکان فراهم کنند. مانند کاشی های کف، آنها در اندازه های مشابه موجود هستند. کجا می توان از کاشی و سرامیک استفاده کرد؟

حمام کاشی‌های سرامیکی یک انتخاب متداول برای حمام‌ها هستند زیرا تعمیر و نگهداری کم و مقاوم در برابر آب هستند.

یکی از محبوب ترین گزینه ها برای دیوار و کف حمام، کاشی و سرامیک است. در برابر رطوبت مقاومت می کند، لکه ها را تحمل می کند و باکتری ها و بوها را حفظ نمی کند. این یک گزینه فوق العاده برای مناطق با ترافیک زیاد است.

آشپزخانه آشپزخانه یک مکان اضافی فوق العاده برای کاشی و سرامیک است! کاشی‌های سرامیکی آشپزخانه برای اجاق‌ها، روکش‌ها، پشت‌پاشی‌ها، کف‌ها یا دیوارها، سطحی خیره‌کننده و محکم ایجاد می‌کنند.

کاشی‌های سرامیکی بادوام هستند و گزینه‌ای فوق‌العاده برای طراحی آشپزخانه‌های مسکونی یا تجاری هستند، زیرا در برابر رطوبت، لکه، خراش و شکستگی مقاوم هستند و یک لایه محافظتی اضافی در برابر آسیب‌ها ارائه می‌دهند.

اتاق خواب کاشی و سرامیک ماندگاری بالایی دارد و برای دوام ساخته شده است! مقاوم در برابر رطوبت است، خراش نمی گیرد و می تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد.

به دلیل دوام بالای آن، یک ایراد آن این است که راه رفتن روی آن ناراحت کننده است و به اندازه فرش در اتاق خواب احساس راحتی نمی کند. اما همچنان این کاشی گزینه خوبی برای استفاده در اتاق خواب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.