کمربند مردانه چرم درسا یکی از محبوب ترین ها نزد وزیر ایران است

چه چیزی را انتخاب کنیم؟ بریس یا کمربند؟

انتخاب کمربند مردانه چرم درسا یا آویز در واقع یک موضوع صرفاً زیبایی شناختی و فردی است – تا زمانی که هر دو عنصر به طور همزمان پوشیده نشوند، هیچ منع مصرفی برای پوشیدن آویز برای استایل گاه به گاه و کمربند چرمی برای استایل رسمی وجود ندارد.

لباس‌های کمی وجود دارد که باید به جای کمربند به سراغ آویزان برویم:

• تاکسیدو – مخصوصاً اگر در مورد کمربند تاکسیدو تصمیم بگیریم . در این مورد، وقتی تصمیم می گیریم به جای کت و شلوار ، تاکسیدو بپوشیم، حتی گزینه ای برای بستن کمربند چرمی وجود ندارد.

با این حال، ترکیب کمربند تاکسیدو با آویزها، قوانین را زیر پا نمی گذارد، زیرا نام آن عمدتاً با کمربند چرمی مشترک است – عملکرد زیبایی دارد و به طور سنتی با این نوع لباس ها مطابقت دارد، اما برای حمایت از شلوار در نظر گرفته نشده است.

• دمپایی – ظریف ترین لباس مردانه محسوب می شود. جای تعجب نیست که ما باید آن را فقط با بریس های کلاسیک ترکیب کنیم – آنها رسمی تر از کمربند شلوار در نظر گرفته می شوند.

کمربند مشکی بدون سجاف

همچنین شایان ذکر است که آویز به جای کمربند ممکن است برای مردان با قد کوتاه یا کمی بزرگتر جذاب باشد. اولا، آنها می توانند شبح را از نظر نوری طولانی کنند، و ثانیا – در مورد شکم بزرگتر کمی راحت تر هستند.

با این حال، اینها فقط پیشنهاد هستند و یک کمربند شلواری که به خوبی انتخاب شده باشد خیلی بدتر کار نخواهد کرد. بنابراین، بسته به ترجیحات یک مرد معین و احتمالاً تأثیری که می خواهیم در یک ظاهر طراحی شده به دست آوریم، انتخاب کمربند یا آویز باید یک موضوع کاملاً فردی باقی بماند. تا زمانی که این اکسسوری ها را همزمان نپوشیم، خیلی محدود نیستیم!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.