کنترل کیفیت ام دی اف های جدید مورد بررسی قرار گرفت

امروزه شرکت های تولیدی زیادی در کشور به عرضه و پخش کابینت ام دی اف پیش ساخته فوق برجسته مدرن به صورت عمده در بازار های فروش می پردازند که به همراه کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی بوده و تمام استاندارد های لازم در خصوص تولید آن ها رعایت شده است.

علاوه بر این، طراحی شکاف موازی پرس تغییر شکل بین قاب ها را محدود می کند. منطقه کنترل ضخامت دال ساده به طور بهینه طراحی شده است.

تحمل ضخامت عرضی را می توان در محدوده تغییرات کوچک کنترل کرد. و کیفیت سطح و لبه دال بیشتر بهبود یافته است. طراحی بهینه سیستم کنترل، شکاف بین صفحات بالایی و پایینی را در هر دو حالت سیلندر ثابت نگه می دارد:

تحت فشار و بدون فشار (سرو فاصله). علاوه بر این، سروو فشار دال طولی را روی ناحیه پرس داغ قاب‌های سیلندر چندگانه حفظ می‌کند و از تأثیر نامطلوب ویسکوالاستیسیته بر کنترل ضخامت تشکیل دال جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این، طراحی امکان تولید اسلب هایی با تحمل ضخامت کمتر و کیفیت سطح بهتر را فراهم می کند و در نتیجه باعث صرفه جویی در مواد می شود.

یکی از محبوب ترین مواد کابینت ام دی اف آشپزخانه است و اگر می خواهید زیبایی رنگ آمیزی خیره کننده در آشپزخانه خود داشته باشید، خرید و نصب آن ارزشش را دارد.

در کنترل توزیع شده، در Shao و همکاران. (2015)، پارامترهای اولیه صنایع دستی شامل شکاف صفحه پرس داغ، فشار، دما و سرعت بسته شدن پرس، با مطالعه کاردستی تولید MDF و فرآیند آن مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

به دنبال این، یک مدل فرآیند MDF اثر جفت چند میدانی بر اساس تئوری ساختار ویسکوالاستیک پیشنهاد شد. سروومکانیسم و ​​سیستم بارگذاری هیدرولیکی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و یک مدل سیستم کنترل فاصله هیدرولیک با فشار منفی با معرفی عوامل سختی فشاری و جفت سختی هیدرولیکی، تحقیق در مورد مکانیسم کنترل شکل خودکار (AFC)، در نظر گرفتن محدودیت‌های ویسکوالاستیک ساخته شد.


ام دی اف خام خارجی از مقاومت بالایی برخوردار هستند به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالا، جایگاه ویژه ای را در بازار خرید به خود اختصاص داده اند این محصولات در ضخامتهای گوناگونی تولید می شوند..

از دال، استراتژی توزیع فشار و جابجایی را در بازه شکل دهی برنامه ریزی کنید. بهینه سازی فرآیند طراحی AFC حالت اجرای واحد قدرت ویسکوالاستیک با راندمان بالا. در یانگ و همکاران. (2019)، بر اساس تحقیق بر روی مسئله کنترل ردیابی فاصله با تداخل غیرخطی، اغتشاش پارامتر داخلی و اختلال بار خارجی، یک مدل ریاضی برای سیستم هیدرولیک کنترل کننده ضخامت دال ساخته شد.

در لی و همکاران (2011)، یک روش کنترل رویداد باعث ایجاد توزیع شده با چند عامل بر اساس شبکه پیروی از رهبر پیشنهاد شد، که در آن هدف تنظیم، واحد ساختاری master-slave را قادر می‌سازد تا به کنترل سازگاری دست یابد.

مشکل شبکه در مقیاس بزرگ با تعداد زیادی عامل با تبدیل مشکل اجماع پیرو رهبر (LFC) به یک رهبر و دو پیرو حل شد. ام دی اف سفید براق می تواند یکی از پارامتر های تعیین کننده برای مشتریان صادراتی باشد.

 • منابع:
  1. Continuous Flat Pressing of MDF Quality Control Model Framework and Collaborative Programming Approach Based on Wood Fiber Hot Pressing Mechanism
 • تبلیغات:
  1. خدمات اینترنتی پروپوزال زیست محیطی
  2. برنده توپ طلای سال آینده را شما انتخاب کنید
  3. استفاده از ست سرم برای دکور منزل
  4. استفاده از سطل در ساخت تانک جنگی

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.