12 ایده جذاب برای رنگ کردن گلدان های فانتزی

می توانید از هر نوع گلدان گلی استفاده کنید. گلدان های سفالی و گلدان های سفالی معمولاً برای تزئین استفاده می شوند. می توانید از چوب، فلز و پلاستیک نیز استفاده کنید. گلدان پلاستیکی برای گل، حکم خانه برای گل دارد از این جهت بسیار حائز همیت است و باید به نوع نیاز گیاه به آبدوست بودن یا کم آبدوست بودن مثل خانواده کاکتوس ها توجه کرد.

این زمان خوبی برای تمیز کردن کمی نقاشی روی گلدان های قدیمی است. فقط باید مطمئن شوید که ابزارهایی که برای پروژه DIY خود استفاده می کنید با مواد گلدان گلی که طراحی کرده اید مطابقت دارند.

سخنی به خردمندان در مورد گلدان های رنگ شده گل. برخی از گلدان ها متخلخل هستند، به ویژه گلدان های سفالی و گلدان های سفالی. شما باید هر گلدان را با 1/10 سفید کننده و 9/10 آب بشویید و بشویید.

انتخاب یک گلدان پلاستیکی بزرگ درجه یک به راحتی می تواند تاثیر مستقیم و  قابل توجهی را در کیفیت رشد و سلامت گل و گیاه ایفا نماید.

قبل از اینکه چنین گلدان هایی را رنگ کنید، باید آنها را آب بندی کنید. آب بندی از تبخیر آب از گلدان جلوگیری می کند. رطوبت را در خاک حفظ می کند و بیرونی گلدان گل را خشک نگه می دارد.

آثار هنری و ایده های خود را برای توسعه طراحی خود از قبل آماده کنید. شما نمی خواهید طراحی باورنکردنی خود را به دلیل عدم تطابق رنگ، سبک و انواع گلدان از دست بدهید.

از هر نوع رنگی می توان استفاده کرد. باید مقداری رنگ چند سطحی برای گلدان‌های گل پیدا کنید که در بیرون به نمایش گذاشته شود. یادتان باشد در قابلمه را ببندید. اگر از الگوها یا رنگ های مختلف استفاده می کنید، به شابلون و اسپری رنگ فکر کنید. استفاده از گلدان سفالی امروزه رونق خوبی گرفته است و افراد برای زیبایی منازل و محل سکونت خود از گیاهان زیادی استفاه می کنند.

به منطقه نمایش گلدان گل فکر کنید. داخل خانه خواهد بود یا بیرون؟ کدام رنگ برای گلدان‌ها یا گلدان‌هایی که تزئین می‌کنید مناسب است؟

مکانی که گلدان گل می رود با آنچه شما ایجاد می کنید مناسب است. دکوراسیون خانه را در نظر بگیرید. به رنگ مناسب فکر کنید.

بنابراین، شما تمام ابزارهای طراحی را آماده کرده اید. شما می دانید که چگونه نوع گلدان خود را به بهترین نحو تزئین کنید. با این حال، شما نیاز به ایده هایی در مورد نوع گلدان گل رنگ شده خود دارید. آیا ساخت این گلدان های گل می تواند آسان یا متفاوت باشد؟ یک پروژه DIY مناسب چه خواهد بود؟

یکی از وسایلی که شماغ می توانید به عنوان یک دکوری در منزل خود از آن استفاده کنید، گلدان شیشه ای رنگی است.

بیایید به 12 ایده برای ایجاد گلدان گل نگاه کنیم. آنها در درجه سختی قرار دارند و با انواع شخصیت ها مطابقت دارند. در اینجا یک انتخاب است. نگاهی بیندازید و ببینید آیا یک سبک کاشت وجود دارد که بتوانید ایجاد کنید.

 • منابع:
  1. 12 Flower Pot Color Ideas: Go Potty and Design Your Own Pots!

 • تبلیغات:
  1. درمان بیماری پارکینگسون با خوردن ارده امکان پذیر شد!
  2. قابلمه عروسی که میلیاردی فروخته شد!
  3. تاثیر مصرف آلو خشک در پیشگیری از بیماری ها
  4. 8 مزیت لیمو برای سلامتی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.